تعمیرات در نماد سرویس

تعمیر یخچال و فریزر

روشن نشدن یخچال، به گوش رسیدن صداهای غیر عادی، لرزش یخچال فریزر، نشت آب، گرم بودن هوای یخچال و فریزر، برفک زدن فریزر، بسته نشدن درب، داغ بودن بدنه ی یخچال، نمایش ارورهای مختلف و… همگی نشان دهنده ی بروز مشکلی در یخچال و فریزر الجی بوده که باید فورا نسبت به رفع آن اقدام شود. از آن جایی که تعمیرات مربوط به یخچال و فریزر الجی امری تخصصی است باید رفع مشکل توسط تعمیرکاری مجرب و با استفاده از قطعات اصلی انجام شود.

به دلیل ارائه ی گارانتی خدمات به مشتریان توسط مجموعه نماد سرویس می توانید با خیالی آسوده تعمیرات یخچال و فریزر الجی را به این شرکت بسپارید. برای استفاده از خدمات نماد سرویس با این مجموعه تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی

در صورتی که ماشین لباسشویی الجی با مشکلاتی مانند تمیز نکردن لباس ها، روشن نشدن، ایجاد صداهای عجیب، تکان های شدید، خرابی قفل درب، نچرخیدن دیگ، نشتی آب و… رو به رو شده است باید هرچه سریع تر نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید، بهترین و ساده ترین روش کمک گرفتن از نمایندگی شرکت الجی می باشد.

شما می توانید در صورت بروز هر گونه مشکلی با مجموعه نماد سرویس به صورت شبانه روزی تماس بگیرید، تعمیرکار ماشین لباسشویی نماد سرویس قادر است با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت تمامی خدمات مربوط به این ماشین لباسشویی را انجام دهد

تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی های الجی در گروه محبوب ترین لوازم خانگی های این برند قرار دارند، اگر ماشین ظرفشویی الجی روشن نمی شود، نشتی دارد، ظروف را به خوبی نمی شوید، تکان های شدیدی می خورد، بوی بدی می دهد، ظروف را خشک نمی کند، آب را به خوبی تخلیه نمی کند مطمئن باشید قطعه یا قطعاتی از این وسیله به درستی کار نمی کند و باید خیلی سریع نسبت به تعمیر یا تعویض آن قطعات اقدام شود.

در صورت نیاز به تعویض قطعات باید از قطعه ی اصلی و اورجینال برای این وسیله استفاده شود، به همین جهت بهتر است از مجموعه ای با سابقه و مجرب بخواهید این خدمات را انجام دهد.

تعمیر ماکروویو

تعمیرات مربوط به ماکروویو الجی کار چندان ساده ای نبوده و نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. به همین جهت در صورتی که ماکروفر الجی غذا را گرم نمی کند، درب دستگاه باز نمی شود، صفحه نمایش ماکروفر خراب است، جرقه می زند، دکمه ها به درستی کار نمی کند، از مایکروویو بوی سوختگی به مشام می رسد، سینی ماکروفر نمی چرخد و یا صدای زیادی به گوش می رسد بهتر است خیلی زود با مجموعه ای با سابقه تماس بگیرید تا تعمیرکار ماکروویو با اعزام در محل و بعد از بررسی های انجام شده مشکل مربوطه را رفع نماید.

برای رفع مشکلات مربوط به ماکروویو الجی می توانید با نمایندگی این برند در ایران، شرکت نماد سرویس تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون ال جی در نمایندگی تعمیرات تلویزیون، توسط تکنسین هایی انجام می شود که مهارت و تجربه بسیار بالایی در این حوزه دارند. تعمیرکاران تلویزیون ال جی در تعمیر ال سی دی ال جی و همچنین تعمیرات ال ای دی ال جی دانش بالایی دارند و تلویزیون شما را با استفاده از ابزار و روش های نوین، تست و عیب یابی می کنند. سپس اجزای معیوب را تعمیر کرده و در صورت نیاز، آنها را با نمونه های جدید و اورجینال، جایگزین می کنند.

در صورت بروز مشکل می توانید با شرکت نماد سرویس به صورت ۲۴ ساعته در تماس باشید.

تعمیر کولر گازی

از با کیفیت ترین کولرگازی های موجود در بازار می توان به کولر گازی ال جی LG اشاره کرد، این وسیله از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و به ندرت به تعمیر کولر گازی ال جی LG احتیاج پیدا میکنیم. اما اگر به هر دلیلی در عملکرد دستگاه شماه خللی به وجود آمده و یا نیازمند تعمیر کولر گازی ال جی LG یا تعمیر اسپیلت ال جی LG هستید، باید در انتخاب تعمیرکار کولر گازی ال جی LG خود کاملا دقت کنید.